259 ₴
ont-size:14px">ЗЗП Зарядний пристрій 65W 2xPD+QC White
Блок живлення має 3 виходи
1 USB A 15 W
2 PD 25 W
3 PD 45 W
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Універсальне |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Тип | Мережевий |
| Тип роз'єму | USB Type-C |
| Вихідна потужність | 65 Вт |
| Потужність | 65 Вт |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Напруга живлення | 220 В |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Швидка зарядка | Так |
| Функція бездротової зарядки | Ні |
| Сумісність з брендом | Універсальний |