


99 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
Застосовується для під'єднання, світильників, ламп, ліхтариків і більшості китайської техніки та ін. також підходить для заряджання телефонів Nokia 3310/1110 b lh
>ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Вхідна напруга 100 — 240 V,50-60Hz
Блок живлення Ataba 5V 1A роз'єм 3,5 мм на 1.35 мм
Вихідна напруга — 5 V
Струм на виході — 1 А
Штекер — 3.5 мм на 1,35 мм
100% реальні власні фото
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Універсальне |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Тип | Мережевий |
| Номінальна сила струму | 1 А |
| Вихідна потужність | 5 Вт |
| Потужність | 5 Вт |
| Напруга живлення | 220 В |
| Вихідна напруга (output) | 5 В |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Виробник | Nokia |
| Користувальницькі характеристики | |
| Технічний стан | справне |
| Гарантія | гарантія від продавця |
| Наявність | в наявності |
| Сила вихідного струму | 2A |