

160 ₴
Інноваційна серія літієво-іонних елементів живлення, у яких представилася можливість заряджати безпосередньо самого акумулятора від USB-кабелю (без використання зарядного пристрою). Ця технологія дає змогу істотно заощадити на купівлі зарядного пристрою та зберегти місце в рюкзаку.
Акумулятор обладнаний LED-індикатором рівня заряду.
Маючи порівняно невеликий габаритний розмір акумулятор, обладнаний інтегрованим внутрішнім захистом, що містить у собі особливості технологію, що захищає акумулятор від короткого замикання.
Також великою перевагою є інтегрована плата, яка виконує захисні властивості, що реагують на збільшення температури самого елемента живлення, у такий спосіб завдяки наявному блокування знижує вихідний струм для того, щоб здійснити зменшення температури корпусу акумулятора.
Технічна характеристика акумулятора Крона 9V:
Тип елемента: 6F22/6LR61 Li-ion;
Ємність заявлена на етикетці: 4400 mAh;
реальна ємність: 1100 mAh;
Напруга:
Номінальне: 9В
Напруга заряду, В: USB 5V/360mA;
Максимальний розряд: 500mA;
Кількість перезарядів: >1000 циклів;
Розмір: 48х26x16 мм;
Вага: приблизно 30 г.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 400 мА/год |
| Напруга акумулятору | 3.7 В |
| Довжина | 31 мм |
| Ширина | 19.5 мм |
| Стан | Новий |
| Тип | Акумулятор |
| Гарантійний термін | 1 |
| Тип роз'єму | 2-pin |
| Колір | Сірий |
| Призначення | Універсальний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сумісність | Для гаджетів китайського виробництва |
| Колір | Сірий |
| Кількість комірок батареї | 1 |