550 ₴
Окуляри солцезахисні Консул. з поляризацією авіатор
Окуляри Консул (Українська бренд) мають поляризаційні лінзи хамелеоны (у разі свете темніють при темряві светлеют) предназначены для водіїв. рибалок (эффект антиблик) для роботи за комп'ютером и просто для щоденної носки дуже комфортні для очей з чудової кольоропередаванням йдуть в комплекте з оригінальним магнітним кейс
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Consul |
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Унісекс |
| Форма | Овальна |
| Тип оправи | Обідкові |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина лінзи | 60 мм |
| Загальна ширина | 130 мм |
| Довжина завушника | 146 мм |
| Міст | 15 мм |
| Вага | 60 г |