279 ₴
Якісний літієво-полімерний акумулятор 1260110 ємністю 10000 мА·год (3.7V, ~37Wh).
Ідеально підходить для ремонту та складання Power Bank на 10000 мА·год, 20000, 300000, і т д можна набирати, на скільки дає корпус, а також для GPS, планшетів, електронних книг, іграшок та інших пристроїв.
Характеристики:
Модель: 1260110
Ємність: 10000 мА·год (реальна)
Номінальна напруга: 3.7V
Розмір: 12 × 60 × 110 мм
Ток заряда: до 5A
Робоча температура: -20°C... +60°C
Акумулятор новий, перевірений. Підходить до більшості стандартних корпусів Power Bank.
Ціна:
1 шт. — 270 грн
Від 5 шт. — 260 грн/шт
Опт від 10/20/50 шт. — спеціальна ціна підкреслюється в межах розумного
ОЛХ доставка + 20 грні 2% від суми замовлення (комісія ОЛХ)
Доставка Новою Поштою по Україні.
Можливий самовитяг у запорожнення
Пишіть,ічної швидко! Готові до гуртових замовлень.Акумулятор 1260110 для power bank, без захисту, (Li-Pol 3.7 В 10000 мА-год), (12*60*110 мм) 2 Pin (дроти). Вага 171 г.
Сумісність: Універсальний, Universal
Місткість: 10000 mAh
Габаритні р-ри (мм) 12*60*90
Технологія Li-on
Клас якості ААА клас Внутрішній Акумулятор 12*60*110 (10000 mAh 3,7V) 1260110 AAA клас у Запоріжжі
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 9000 мА/год |
| Напруга акумулятору | 3.7 В |
| Довжина | 105 мм |
| Ширина | 86 мм |
| Стан | Новий |
| Тип | Акумулятор |
| Виробник | Power |
| Гарантійний термін | 1 |
| Тип роз'єму | 2-pin |
| Товщина | 12 мм |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сумісність | Для гаджетів китайського виробництва |
| Призначення | Універсальне |
| Кількість комірок батареї | 1 |