279 ₴
Показати оптові ціниСумісність: Універсальний, Universal
Місткість: 10000 mAh
Габаритні р-ри (мм) 12*60*110
Технологія Li-on
Клас якості ААА клас Внутрішній Акумулятор 12*60*110 (10000 mAh 3,7V) 1260110 AAA клас у Запоріжжі
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 10000 мА/год |
| Напруга акумулятору | 3.7 В |
| Довжина | 109 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Стан | Новий |
| Тип | Акумулятор |
| Виробник | Power |
| Гарантійний термін | 1 |
| Тип роз'єму | 2-pin |
| Товщина | 12 мм |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сумісність | Для гаджетів китайського виробництва |
| Призначення | Універсальне |
| Кількість комірок батареї | 1 |