


599 ₴
J62 Jove Mobile Power Bank 30000mAh три виходи USB 2A зі світлодіодним індикатором і настільною лампою.
1. Ємність: 30000 маг. Номінальна ємність: 17700 маг.
2. Вхід: Micro-USB / Type-C - 5 В / 2 А макс.
3. Вихід: USB 1/2/3: DC5V / 2A макс. Загальна потужність: DC5V / 2A макс.
4. Матеріал: ABS + PC вогнестійкий матеріал.
5. Висока енергоефективність A + полімерна літієва батарея.
6. Розміри: 168 * 83 * 33 мм. Вага: 710 р.
7. 3 порти USB, білий світлодіодний індикатор показує рівень потужності (кнопка активації),
Натисніть і утримуйте кнопку живлення протягом 3 секунд, щоб включити настільну лампу, двічі клацніть, щоб вимкнути настільну лампу.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hoco |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Универсальная батарея |
| Емкость аккумулятора | 30000 мА/ч |
| Тип аккумулятора | Li-Pol |
| Цвет корпуса | Черный |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Черный |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 137 мм |
| Ширина | 69 мм |
| Высота | 38 мм |
| Вес | 400 г |